Your search results

Vize

V roce 2012 se zrodila myšlenka na projekt s krycím názvem BizStarter – projekt, jehož hlavní vizí bylo a je pomoci podnikatelům. Zejména těm, kteří začínají nové podnikání, startují nový business, ve zkratce biz – z toho název Biz (pro byznys) Starter (to snad nemusíme vysvětlovat).

Slovo pomoci zní možná divně, ale lepší nás nenapadlo. Při podnikání člověk musí řešit celou řadu záležitostí, zejména ze začátku. Podnikat znamená stavět docela komplikovaný stroj (systém) – vlastní firmu. Znamená to stavět „auto“, které Vás pak pomocí benzinu – kapitálu – doveze až do vysněného cíle.

Vizí naší společnosti je v tomto stavění v úplných začátcích pomoci.

To neznamená udělat za Vás, ale nasměrovat správným směrem na základě naší zkušenosti.

Co nabízíme

Ve společnosti BizStarter těžíme z několika let podnikání v různých oborech a nabízíme spolu s týmem účetních pomocnou ruku v:

  • založení firmy a v činnostech spojených se začátky podnikání

  • poskytnutí sídel pro firmu

  • poradenství při formulaci a realizaci podnikatelského záměru

  • poradenství při hledání financování společnosti

  • optimalizaci firemních procesů a daňové optimalizaci

  • poradenství v oblasti mezinárodního zakládání společností

Náš cíl

Možná by se bizstarter.cz dal zredukovat na poskytovatele sídel a firmu, která zakládá nebo prodává společnosti. Ale to je jen jeden aspekt celého projektu. Podnikání není jen o založení firmy a poskytnutí sídla (pokud nejste firma, která zakládá firmy a poskytuje sídla). Navíc takových firem je na trhu celá řada. Přidaná hodnota naší společnosti je v možnosti mít „přítele na telefonu“ v oblasti podnikání.

Našim cílem je poskytnout začínajícím podnikatelům konkrétní rady, jak přetavit touhu po podnikání ve fungující business.

Proto je součástí projektu blog o podnikání, na kterém volnou formou publikujeme články a zkušenosti s rozjezdem firem a další témata spojená s podnikáním.

Kdo jsme

Dnes spojuje bizstarter.cz tým zkušených podnikatelů a konzultantů. Nemáme patent na podnikání, ale máme zkušenosti – každý rok se počítá.

Bude nám ctí, budeme-li moci s Vámi sdílet naše zkušenosti, budeme-li moci poskytnout jiný pohled na Váš business, budeme-li společně hledat řešení či cestu džunglí světa podnikání.

Těší nás, když Váš business roste.

Neváhejte a obraťte se na nás.