Your search results

Nastartujeme a ukončíme Váš business

Založení společnosti na míru

Založíme Vám společnost na míru za 9990 Kč. Můžete si zvolit vlastní název, velikost základního kapitálu, živnosti, počet jednatelů a společníků. Průměrná doba založení společnosti je 5-7 pracovních dnů. Kontaktujte nás.

Společnosti na prodej

V našem portfóliu najdete ready-made společnosti, neaktivní společnosti s historií, ale také aktivní společnosti registrované k DPH. U všech společností garantujeme bezdlužnost a splnění zákonných požadavků.

Výkup a likvidace firem

Občas se stává, že podnikatelský záměr nevyjde a zůstane Vám nevyužitá společnost. Převezmeme Vaši nepotřebnou společnosti – jak s.r.o., tak a.s. Vykupujeme společnosti po celé ČR. Poskytujeme službu likvidátora.

Sídla pro Vaši firmu

Poskytneme registrační sídlo pro Vaší společnost. Výběr našich sídel se stále rozrůstá.

Naše sídla jsou vhodnou kombinací k Vašemu skutečnému sídlu.

sidlo_firma

Sídla pro firmy

Každá firma, podnikatel OSVČ nebo zapsaný spolek potřebuje sídlo. Nabízíme registrační sídlo v Praze, které bude plně dostačující pro zapsání do příslušného rejstříku. Aktuálně poskytujeme sídla na Praze 1, 4, 5, 8 a 10.

Máte-li zájem o poskytnutí sídla, kontaktujte nás a domluvíme se na termínu schůzky nebo na způsobu doručení potřebných dokumentů.

hodiny-zakladani

Založení společností

Nabízíme založení společnosti na míru přesně podle Vašich představ – rádi Vám pomůžeme s volbou názvu, s vyřízením živností, se samotným založením. Již nemusíte obíhat úřady a ztrácet čas.

Založíme Vám na míru s.r.o. již za 9980 se sídlem v Praze na jeden rok ZDARMA. Pro více informací nás kontaktujte.

macbook

Prodej ready-made společností

Chcete-li začít okamžitě podnikat, je pro Vás ready-made společnost ideální volba. Společnost má vždy přidělené IČO, splacený základní kapitál, živnostenské oprávnění volné živnosti a je registrována k dani z příjmů právnických osob. Nejčastějším případem ready-made společností  jsou společnosti, které mají jednoho jednatele a jednoho společníka.

eu_flag

Prodej firem plátců DPH

Firma plátce DPH je aktivní společnosti registrovaná k dani z přidané hodnoty. Firma nesmí být neaktivní, jinak dojde k zániku registrace k DPH. U námi prodávaných společností garantujeme vyrovnané pohledávky a závazky, pravidelně podávaná přiznání k DPH a bezdlužnost u všech státních institucí (zejména u finančního úřadu). Potřebujite-li ihned fakturovat do zemí EU, je tato volba určena právě pro Vás.

spolecnik_sro

Firmy v zahraničí a struktury

Plánujete-li založit firmu mimo ČR,  rádi Vám poskytneme poradenství a pomůžeme s jejím založením, zatím nabízíme založení společnosti v jakémkoliv státě USA. Společnosti v zahraničí sami využíváme. Připravujeme dále založení na Slovensku  nebo v Německu.

Hledáte-li určitou formu anonymity v podnikání, firma v zahraničí je pro Vás ideální.

euro

Výkup společností

Máte firmu, kterou už nepotřebujete? Ať už je to z důvodu nerealizování projektu, nebo z jakéhokoliv jiného důvodu, vykoupíme ji od Vás.

Podmínkou je, aby společnost byla bez závazků a pohledávek, nedlužila ani státním institucím, ani nikomu jinému, a měla řádně vedené účetnictví. Cena je vždy stanovována dohodou, proto nás kontaktujte.