Your search results
Posted by BizStarter on 10.11.2017
| 0

Nově nabízíme virtuální sídlo v lokalitách Praha 1, Praha 4, Praha 5, Praha 8 a Praha 10

V dnešní době podnikání na internetu určité množství podnikatelů ke svému podnikání nepotřebuje reálné kanceláře. K práci využívají jen počítač a nejraději podnikají z oblíbené kavárny nebo z domova.

Možnost zapsat si však kavárnu nebo svůj byt nebo dům jako sídlo svého podnikání nelze, pokud nejste vlastníkem uvedené nemovitosti. Všeobecně se však nedoporučuje ani když vlastníkem jste.

V této situaci je virtuální sídlo ideální volba. Virtuálními sídla jsou sídla umístěna na prestižních adresách. Tyto adresy je možné použít jako kontaktní adresy k Vašemu podnikání. Příchozí doručená pošta je pravidelně vyzvedávána a následně jste informováni o jejím obdržení emailem. Můžete tak podnikat v pronajatých prostorech nebo z domova. 

Hlavní výhodou virtuálních sídel je jejich cenová dostupnost. Nabízíme sídla na lukrativní adresách. Ať už se jedná o sídlo na Praze 1, které je považováno za nejprestižnější lokalitu v Hlavním městě. Na Praze 5 nabízíme sídlo nedaleko metra Anděl. Na Praze 4 je sídlo v blízkosti metra Pražského povstání – v městské části Praha 4 – Nusle  a na Praze 10 máme sídlo v blízkosti Náměstí Míru a náměstí Jiřího z Poděbrad – v městské části Praha 10 Vinohrady.

U nás neskládáte žádné vratné kauce. Cena sídla bez příjmu pošty na jeden rok je za cenu 1188 Kč nebo v případě případě příjmu pošty naší společností je cena 2268 Kč za rok. Jedná se o ceny konečné, nejsme plátci DPH.

Sídlo pro Vaše podnikání vyberete ZDE .

My se Vám do druhého dne ozveme.